2 x dřevoryt
11 x 15 / 11,5 x 18 cm
Signatura: 2 x PD J. Kubíček
2 x litografie
11 x 16 / 14,5 x 32,5 cm
Signatura: 2 x PD Vojt Sedláček
3 x dřevoryt
15 x 20 / 7 x 7,5 cm
Signatura: PD 2 x Jos. Kubíček, J. Kubíček, 3 x LD K v tisku
2000
kombinovaná technika, akryl, plátno
40 x 40 cm
Signatura: UD L. Jaroš 2000
2 x kresba tuší
29,5 x 21 / 26,5 x 20 cm
Signatura: PD FKocourek, Fr. Kocourek 43
kombinovaná technika, akryl, perforace, plátno
89 x 115 cm
Signatura: UD L. Jaroš 98, na rubu L. Jaroš 98, na blindrámu autorské razítko
2 x 1974
2 x litografie, tisk
25 x 19 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 3 x D Lumír Šindelář
kresba tuší, akvarel
28 x 24,5 cm
Signatura: PD nečitelná
kombinovaná technika, kvaš, pastel, karton
69 x 49 cm (výřez)
Signatura: PD Rittsteim 97
14 x 5 cm
Signatura: PD Salcman
14 x 21 cm
Signatura: PD Moravec
1913
kresba tuší, akvarel
13,5 x 13 cm (výřez)
Signatura: PD F.Ž.J.13.
původní linoryt
17 x 11 cm
Signatura: PD V Špála
suchá jehla 25/70
14 x 9,5 cm
Signatura: PD Klápště 98
barevný ofset
35 x 27 cm
Signatura: neznačeno
45 x 27 cm
Signatura: PD Škarohlíd 80
2003
digitální grafika, autorský tisk
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
lept, autorský tisk
8,5 x 7,5 cm
Signatura: PD J. Anderle 53
litografie 30/50
27 x 20 cm
Signatura: PD MŠvabinský léto 1944
2006
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2006
barevná serigrafie
25 x 18,5 cm
Signatura: PD Grygar 84
1910
lept, akvatinta
32,5 x 31,5 cm
Signatura: PD J. Stretii-Zamponi, J. Stretti-Zamponi 1910 v tisku
31 x 24,5 cm
Signatura: PD slepotiskové razítko s monogrameme MR, 27.12.1976
28,5 x 20 cm
Signatura: UD J. K.