18 x 15 cm
Signatura: neznačeno
glazovaná pálená hlína
v. 40 cm
Signatura: sign. dole A. Lamr 92
23 x 15 cm
Signatura: neznačeno
olej, sololit
41,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD Liesler 91
barevná suchá jehla, mědirytina
16,5 x 12 cm
Signatura: PD J. Šerých
16,5 x 12 cm
Signatura: PD J. Šerých
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 1957
16,5 x 12 cm
Signatura: PD J. Šerých
tisk, tuš, běloba, karton
17,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD monogram AH 63, na rubu monogram AH 63
1913
barevný pastel, karton
27 x 22 cm
Signatura: LD Jan Trampota 1913
2 x linoryt
3 x 2,5 / 3 x 8 cm
Signatura: UD O. Janeček / Ota Janeček
kresba tuší, běloba, tužka, karton
22 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD K. Štěch
barevný ofset
8,5 x 9 cm
Signatura: neznačeno
22 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
13,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
barevná litografie
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD M. v tisku
10 x 8,5 cm
Signatura: LU monogram AM v tisku
14,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, malířská lepenka
26,5 x 36 cm
Signatura: sign. LD LKuba
barevný ofset, stříbření
11,5 x 8 cm
Signatura: UD Hodný
15 x 8 cm
Signatura: UD O. Kulhánek
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD Král