48,5 x 24 cm (výřez)
Signatura: LN nečitelná
akvarel, karton
37,5 x 40,5 cm
Signatura: LD V. Prager 1949
49,5 x 60 cm
Signatura: LD BJaroněk
kombinovaná technika, papír
29,5 x 21 cm
9,5 x 7 cm
Signatura: UD L. Jandová
32 x 7 cm
Signatura: neznačeno
10 x ofset
10 ks 14,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
1980 / 1983
2 x ofset
44 x 31,5 / 21 x 15,5 cm
Signatura: 2 x neznačeno
kresba tuší / tisk
4,5 x 3 / 15 x 21 cm
Signatura: Boštík na pozvánce
barevný pastel, karton
20,5 x 16,5 / 19 x 15,5 cm
Signatura: 2 x UD Boštík
kresba perem, kvaš
14 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
rozmývaná kresba
20,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, papír
6 x 11,5 c m
Signatura: PD monogram K
19,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Šíma
akvarel, karton
15,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Kolíbal, na rubu Kolíbal
barevná serigrafie
18 x 13,5 cm
Signatura: PD A. Klimo
14,5 x 10 cm
Signatura: PD Ivan Chatrný 1974
26 x 16,5 cm
Signatura: PD Chatrný Ivan 68
24,5 x 16,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný
23,5 x 18,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 67
barevné tuše, pastel, olej, papír
14 x 14 (29,5 x 21) cm
Signatura: na rubu Vladimíra Sedláková 1999
serigrafie 160/200
20 x 19,5 cm
Signatura: na rubu Urbásek 66
koláž, akryl, fixka, karton
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Petrbok 98
akvarel, kvaš, papír
12,5 x 19,5 cm
Signatura: PN P. Kotík 57