olej, plátno
55 x 47 cm
kresba tuší, stříkaná barva, karton
42 x 30 cm
Signatura: PD Z. Beran 1966
olej, plátno
58 x 53 cm
Signatura: PD E. Hradil
olej, tempera, karton
33 x 44,5 cm
Signatura: PD AH (tužkou)
sádrový reliéf, barva
18 x 37 cm
Signatura: na rubu monogram JK
akvarel
33 x 24 cm
Signatura: PD N. Musatová
barevná litografie, autorský tisk
25 x 21,5 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
2 x barevná litografie (17/100, 16/100)
2 ks 27 x 40,5 cm
Signatura: 2 x PD J. Kos 70
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: PD J. Kalašová
32 x 28,5 cm
Signatura: LD F. Jenewein 1899 v tisku
lept, zkušební tisk
33,5 x 24,5 cm
Signatura: PD L. Jandová
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: PD Withelm
barevná litografie
23 x 34,5 cm
Signatura: PD V Hejna 65
olej, enkaustika, asambláž, dřevo, plátno
100 x 72 cm
Signatura: LD Havlík 72, na rubu Havlík 72
lept 54/100
24,5 x 16 cm
Signatura: PD E. Tomanová
22 x 28 cm
Signatura: PD F. Matoušková 85
olej, malířská lepenka
41 x 26 cm (výřez)
Signatura: PD LOCH, na rubu Ochrymčuk pod dedikací
43 x 30 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
29,5 x 41,5 cm (výřez)
Signatura: PD Bochořáková
linoryt 9/30
60 x 42,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Sůra 92
linoryt 9/30
60 x 42,5 cm
dřevoryt 22/23
24,5 x 13 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
17,5 x 13,5 cm (výřez)
Signatura: PD K
dřevoryt 23/23
25,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler