13 x 9 cm
Signatura: PD V Kubašta v tisku
7 x 9 cm
Signatura: neznačeno
1978, 1981, 1981
suchá jehla, 2 x barevná litografie
7 x 9,5 / 5 x 6 / 6,5 x 5,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Uiberlay 78, 2 x PD Uiberlay 1981
lept, slepitosk 33/200
15,5 x 6,5 cm
Signatura: PD Pauwels H
6,5 x 6,5 cm
Signatura: UD Karel Demel 82
ocelorytina
9,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
2 x lept
10,5 x 7 / 7,5 x 6 cm
Signatura: PD 1968 monogram JL v tisku, neznačeno
1986, 1988
barevný dřevoryt, dřevoryt
17,5 x 8 / 10,5 x 7 cm
Signatura: 2 x UD B Krátký (88)
litografie, dřevoryt
11 x 7,5 / 7 x 7,5 cm
Signatura: UD Liesler 68, UD Liesler
barevná litografie, autorský tisk
13 x 19,5 cm
Signatura: PD R. Kolář 74
2 x barevný dřevoryt (86/100)
15,5 x 17 / 13,5 x 17,5 cm
Signatura: PD J. Tyxa, UD Jaroslav Tyxa
suchá jehla, autorský tisk 6/10
20 x 13,5 cm
Signatura: PD Albich 91
3 x linoryt
10 x 7 / 13 x 7 / 11,5 x 8,5 cm
Signatura: 3 x PD R Lander
1966, 1971
2 x barevná litografie (151/200)
12,5 x 8,5 / 12,5 x 9 cm
Signatura: 2 x UD K. Oberthor (66, 71)
suchá jehla, autorský tisk 3/14
21 x 14 cm
Signatura: PD Albich 90, na rubu Albich a autorské razítko
2 x litografie (34/50)
10 x 12,5 / 9,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Jar. Dvořáček, LD Jar. Dvořáček
2 x dřevoryt
10 x 5,5 / 18,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno, UD Lukavský
autorský ruční papír
9 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
rytina, akvarel
19,5 x 26 cm
Signatura: neznačeno
barevný linoryt
23 x 19 cm (výřez)
Signatura: PD Seydl
kresba fixem, perforace, papír
14 x 21 cm
Signatura: LD Jiří Tichý 30.1.84
21,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Anderle
barevný linoryt
23 x 19 cm
Signatura: PD Seydl
19 x 10 cm
Signatura: PD Fr. Kobliha