18 x 16 cm
Signatura: PD M Švabinský, M Švabinský 1921 v tisku
2004/2005
lept 29/100
11,5 x 9 cm
Signatura: UD Aleksandrov 04,05
barevná litografie 74/200
10,5 x 9 cm
Signatura: UD K Beneš 92
barevná litografie 91/200
17,5 x 8,5 cm
Signatura: PD K Beneš 95
2000
barevná litografie 150/200
13,5 x 8,5 cm
Signatura: UD D Benešová 2000
barevný pastel
23,5 x 21 cm
Signatura: UD Boštík 92
13 x 14 cm
Signatura: neznačeno
21 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, kvaš
14 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, hedvábný papír na katonu
10,5 x 6 cm
Signatura: neznačeno
lept 10/50
7 x 9,5 cm
Signatura: PD Steker
16 x 11,5 cm
Signatura: PD H. v tisku
1924
4 x 9 cm
Signatura: PD pod textem T. F. Šimon, PD monogram TFŠ v tisku
7 x 4 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
1922
11,5 x 5,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD autorské razítko
13 x 10 cm
Signatura: PD V. Silovský
11 x 9 cm
Signatura: PD V. Silovský
10,5 x 7,5 cm
Signatura: PD V Silovský, VS v tisku
9,5 x 6 cm
Signatura: PD V. Silovský
litografie
11 x 6,5 cm
Signatura: LD E. Milén
litografie
11,5 x 7,5 cm
Signatura: LN monogram EM. v tisku
8,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Kašpar
12 x 10 cm
Signatura: PD Chlebovský
zinkografie, akvarel
5,5 x 8 cm
Signatura: PD Frant. Hlavica v tisku