barevná litografie, akvarel
31 x 21 cm
Signatura: PD V Kubašta, LD V Kubašta v tisku
23 x 27,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger 1932
1924
barevný lept č. 36
29,5 x 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PU monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
akvarel, tužka
34 x 47 cm
Signatura: PN V Hejna Rohatec 1944
kresba tužkou, akvarel
20 x 29 cm
Signatura: PD VKoutský 42
25 x 18 cm
Signatura: LD Z. Braunerová
21 x 16 cm
Signatura: PD Jaroslav Lebeda 42
1912
29 x 22,5 cm
Signatura: PD F. Bílek, 22 - II - 1912 v tisku
24,5 x 31,5 cm
Signatura: PD Ant. Majer, A. M. v tisku
25 x 34,5 cm
Signatura: PD A. Majer, LD A. M. v tisku
29 x 31,5 cm
Signatura: PD Ant. Majer, A.M. v tisku
34,5 x 31,5 cm
Signatura: PD Ant. Majer, A. M v tisku
tisk
32 x 25,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský 1930 v tisku
litografie
29 x 28 cm
Signatura: PD A. Majer, A. M. v tisku
1910
mezzotinta, ruční papír
19 x 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
25,5 x 30,5 cm
Signatura: PD Jar. Vodrážka
23,5 x 35 cm
Signatura: PD K. Štěch
barevná litografie č. IX
35,5 x 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monohram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
45 x 34 cm
Signatura: PD Vl. Pukl, LD monogram VP v tisku
28,5 x 22,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha, F. K. v tisku
litografie
22 x 36,5 cm
Signatura: UD V. Sivko, LD V. Sivko 47 v tisku
32 x 24,5 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1933, Vondrouš 1933 v tisku
36,5 x 29 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
21 x 28,5 cm
Signatura: PD Karel Müller