1918, 1920
dřevoryt, akvarel / akvarel, tužka
11 x 10,5 / 16,5 x 13 cm
Signatura: 2 x PD V Šindler (1918, 1920)
60,5 x 46,5 cm
Signatura: LD monogram MŠ 1941 v tisku
dřevoryt 7/31
21 x 10 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
28,5 x 16,5 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 79
kvaš, plátno, lepenka
30,5 x 33 cm
Signatura: LN Jánuš Kubíček, na rubu Jánuš Kubíček / 1965
olejová tempera, lepenka
20,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Hliněnský
2 x lept, akvarel
7,5 x 9,5 / 7,5 x 10 cm
Signatura: 2 x UD Jaroslav Tyxa
dřevoryt, novotisk
29 x 16,5 cm
Signatura: PD Váchal v tisku
olej, plátno
80 x 68 cm
Signatura: PD F. Kotvald
suchá jehla 9/10, litografie
13 x 13 / 15 x 7,5 cm
Signatura: 2 x Jar. Dvořáček (74)
2 x dřevoryt (9/100)
7 x 10 / 7,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Jaroslav Tyxa 1976, PD J. Tyxa
1960, 1968
2 x lept (8/20, 49/100)
13 x 5 / 11 x 4,5 cm
Signatura: 2 x PD Jiří Vláčil (60)
olej, překližka
25 x 39 cm
Signatura: PD F. Fiala
dřevoryt 9/52
28 x 19,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
dřevoryt 21/180
20 x 14,5 cm
Signatura: PD A Grmelová 73
42 x 69 cm (výřez)
Signatura: PD Jan Smetana 40.
autorský ruční papír, reliéfní tisk
13,5 x 9 cm
Signatura: UD monogram JHK - reliéfní tisk
1918
olej, plátno na lepence
56 x 85 cm
Signatura: LD K. Rašek 1918
suchá jehla, akvarel, karton 4/30
16,5 x 25 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1972
serigrafie 89/113
17,5 x 18 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
akvarel, kvaš, tempera, karton
42,5 x 53 cm
Signatura: PD Feigl
kombinovaná grafická technika
26,5 x 18 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 65
dřevoryt 8/29
17 x 10,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
sádrová plastika
v. 11,5 cm
Signatura: neznačeno