barevná serigrafie - pohlednice
10 x 14,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Slíva, PD Slíva v tisku
25 x 17 cm
Signatura: LD F-B-1941 v tisku
16,5 x 25 cm
Signatura: neznačeno, PD 1941 v tisku
tempera, sololit
13,5 x 11,5 cm
Signatura: PD M
akvatinta 9/50
21 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD E. Mužíková (na paspartě)
lept 99/190
16 x 8 cm
Signatura: PD M Švabinský, M Švabinský v tisku
olej, tempera, karton
33,5 x 27 cm (výřez)
Signatura: značeno na rubu Kremlička
akvarel, karton
9 x 14 cm
Signatura: PD A. Procházka
kresba tuší, akvarel
13 x 6,5 cm
Signatura: PD A Procházka, monogram AP
akvarel, kvaš, karton
16 x 23 cm
Signatura: PD Josef Lehoučka 74
14 x 8,5 cm
Signatura: PD J. Lukavský 50
8,5 x 6 cm
Signatura: UD J. Vodrážka
olej, plátno
95 x 40 cm
Signatura: UD M. Netík 78
20 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
pálená hlína
v. 14 cm
Signatura: zleva K. Dvořák
kombinovaná technika na desce
30,5 x 21,5 cm
Signatura: PD Janeček
2 x barevný ofset
19 x 12,5 / 20 x 27 cm
Signatura: 1 x PD A Born v tisku
2003
10 x 8,5 cm
Signatura: PD Dudek 03
2 x lept (18/150)
5,5 x 4 / 5 x 4 cm
Signatura: 2 x PD Husát(?) 94, 1 x LD monogram PH v tisku
13,5 x 5 cm
Signatura: UD K Šafář
1997, 1991
2 x lept, autorský tisk
5,5 x 14 / 7,5 x 4 cm
Signatura: PD Dudek 97, UD Dudek 91
kresba perem, inkoust, karton
22 x 15 cm
Signatura: PD Bělocvětov 64
11 x 9 cm
Signatura: PD Mario Stretti
19 x 11 cm
Signatura: PD Zdeněk Mézl