lept / lept, akvarel
7,5 x 9,5 / 7,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x UD Jaroslav Tyxa
olej, překližka
29,5 x 55 cm
Signatura: PD Jiránek
dřevoryt, akvarel 12/100
16,5 x 21 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1974
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: LD Bedřich Horálek 1937
2 x dřevoryt (50/50, 38/50)
8,5 x 10,5 / 8 x 10,5 cm
Signatura: 2 x PD Jiří Šindler
15 x 15 cm
Signatura: PD A Grmelová 80
litografie
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
2 x dřevoryt, 1. stav
10,5 x 10,5 / 11 x 10,5 cm
2 x barevný dřevoryt (45/100)
12,5 x 8,5 / 11 x 9 cm
Signatura: PD J. Tyxa, UD Jaroslav Tyxa
10 x 8,5 cm
Signatura: PD J. Z.
21 x 29,5 cm
Signatura: LD Arna Juračková
lept 14/200
6,5 x 4,5 cm
Signatura: PD Anna Khunová
litografie
33,5 x 39 cm
Signatura: PD AJ Alex, A. J. Alex 32. v tisku
25 x 31 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD C. Bouda v tisku
původní litografie
20 x 23 cm
Signatura: PD O. Blažíček 1939 v tisku
6 x 5,5 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
původní litografie
19,5 x 16 cm
Signatura: LD O. Blažíček 1939 v tisku
9 x 6 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
původní litografie
23,5 x 20 cm
Signatura: neznačeno
původní litografie
16,5 x 21 cm
Signatura: LD Rom. Havelka v tisku
12,5 x 9 cm
Signatura: PD Reynek
původní litografie
20 x 15 cm
Signatura: PD Rom. Havelka v tisku
původní litografie
15,5 x 20 cm
Signatura: PD Hubert Kovařík 39 v tisku
olej, lepenka
35,5 x 50 cm
Signatura: LD K. Schadt