litografie
30,5 x 19 cm
Signatura: PD Plátek
olej, lepenka
36 x 60 cm
Signatura: LD Janča (tužkou)
litografie 16/21
48 x 27 cm
Signatura: PD M Švabinský
tříbarevná suchá jehla 20/500
29,6 x 39,2 cm
Signatura: UD Tichý 42
barevná litografie 45/200
23,5 x 42,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 69
litografie 56/200
46,5 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: UD V Komárek
akvarel, karton
30 x 24,5 cm
Signatura: LD Král
kresba tuší, akvarel
27 x 21 cm (výřez)
Signatura: PD K Svolinský
22,5 x 15,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
kombinovaná technika, akvarel, kvaš, tuš, tužka, karton
34 x 18 cm (výřez)
Signatura: PD Alexander Babraj (špatně čitelná)
litografie
22,5 x 36 cm
Signatura: PD M. Kazdová
litografie 148/200
31 x 26,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
34 x 18 cm (výřez)
Signatura: PD Alexander Babraj 1989
36 x 17,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
olej, plátno, lepenka
28,5 x 40 cm
Signatura: PD Ota Matoušek
barevná litografie 26/500
27 x 46 cm
Signatura: PD Vlast. Rada
barevný pastel, karton
22 x 31 cm (výřez)
Signatura: PD nečitelná 65
kvaš, akvarel, karton
24 x 35 cm (výřez)
akvarel, pastel, karton
25 x 36,5 cm (výřez)
Signatura: LD Hohaus
22,5 x 17 cm
Signatura: PD Emil Filla, LD monogram EF v tisku
litografie 4/40
27 x 15 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD obráceně monogram MŠ 56 v tisku
22,5 x 17 cm
Signatura: PD Emil Filla, UD monogram EF v tisku
4 x kresba tužkou, 2 x tisk
13,5 x 7,5 / 7,5 x 5,5 cm (výřez)
Signatura: 2 x PD v tisku M. Š.
tisk z perforovaného plechu, kresba vrtačkou
32,5 x 48,5 cm
Signatura: PD Alena Kučerová