olej, dřevěná deska
24 x 35,5 cm
Signatura: LD F. V.
kresba uhlem
17 x 11 cm
Signatura: PD J. K. 83
barevná serigrafie 13/50
37 x 27 cm
Signatura: UD Jankovič 01
akvarel, tuš, kvaš, karton
13,5 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: LD F. Emler
2004
lept, autorský tisk, pastel
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 04
2004
lept, autorský tisk, pastel
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 04
akvarel
38 x 25 cm
Signatura: PD Laška 43
litografie
36,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Truppe
koláž, kresba fixem
19 x 30 cm
Signatura: PN D 86
olej, lepenka
34,5 x 50 cm
Signatura: PD Toman Frant (nečitelná datace)
koláž, kresba fixem
20 x 32 cm
Signatura: PN D 86
2006
grafický list
22 x 33 cm
Signatura: LD Rudolf Sikora
olej, lepenka
34 x 50 cm
29,5 x 21,5 cm
Signatura: PD Mergl 17.11.1973, autorské razítko s monogramem VM
olej, lepenka
34,5 x 50 cm
Signatura: LD Toman Frant (nečitelná datace)
grafický list
24 x 23,5 cm
Signatura: UD Jiří Valoch 83
barevná serigrafie, autorský tisk
30 x 30 cm
Signatura: na rubu P. Rudolf 90
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
olej, lepenka
34 x 49,5 cm
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
akvarel, karton
42 x 56 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 53
barevná litografie 30/100
28 x 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
olej, lepenka
35 x 50 cm