akvarel
28,5 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevné fixy
31,5 x 43 cm
Signatura: LD F Skála 64
24 x 29 cm
Signatura: PD AHrabal, UD monogram AH v tisku
tempera, sololit
13,5 x 11,5 cm
Signatura: PD M
tempera, sololit
16,5 x 10,5 cm
Signatura: LD M
olej, malířská lepenka
51 x 66 cm
Signatura: PD L. Dobeš
2 x kresba tuší
27 x 39 / 28 x 39 cm
Signatura: 1 x LD O. Jelínek
41 x 28,5 cm
Signatura: UD O. Jelínek, LD monogram O.J.
olej, sololit
49,5 x 69,5 cm
Signatura: PD Jan Procházka
29 x 23 cm
Signatura: PD Rich. Fremund 1955
barevný linoryt 37/40
51,5 x 36,5 cm
Signatura: PD Martin Manojlín 1999
linoryt 37/40
56 x 38 cm
Signatura: PD J Vohradský 99
olej, plátno
49 x 69 cm
Signatura: PD Jos. procházka
barevný linoryt 37/40
59,5 x 42 cm
Signatura: PD Jana Šindelová 1999
barevný linoryt 37/40
45 x 35 cm
Signatura: PD M. Michálek 99
barevný linoryt 37/40
30 x 34 cm
Signatura: PD Trčková 99
linoryt 37/40
47 x 42 cm
Signatura: UD V. Kotasová 99
tisk (reprodukce kresba)
27,5 x 20 cm
Signatura: PN 1512 / monogram AD v tisku
barevná litografie, karton na lepence
29,5 x 38,5 cm
Signatura: PD RomHavelka
3 x dřevoryt
16,5 x 10 / 28 x 11 /16 x 28 cm
Signatura: neznačeno
31,5 x 24,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku
31 x 24,5 cm
Signatura: PD Ant. Majer
31,5 x 24,5 cm
Signatura: PD V. Fiala
rytina
24,5 x 37 cm
Signatura: PD C. Bouda, CB v tisku