2 x barevný lept, autorský tisk
4,5 x 3,5 / 4,5 x 3 cm
Signatura: 2 x UD Dudek 90
2 x barevný lept, autorský tisk (6/30, 1/30)
5 x 3 / 4,5 x 3 cm
Signatura: 2 x PD Tesař
barevná litografie 144/200
11 x 9 cm
Signatura: UD K Beneš 80
barevná serigrafie
10 x 17 cm
Signatura: UD Jiří Slíva
barevný lept 8/100
15 x 6 cm
Signatura: UD Michaela 85
tisk
9,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Matuškovi, LU Matuška v tisku
barevná litografie 20/79
18,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Stanislav Holý
originální litoofset 13/150
12,5 x 10 cm
Signatura: PD B. J., Boris Jirků v tisku
litografie
15 x 21 cm
Signatura: PD Michal, PU Michal v tisku
2000
lept 8/100
14,5 x 13,5 cm
Signatura: PD nečitelná, UD 2000
lept, autorský tisk
17 x 13,5 cm
Signatura: PD Tomáš Rygl 1993
1912
tisk na textilii
11 x 9,5 cm
Signatura: LD J St.-Z. v tisku
17 x 13,5 cm
Signatura: LD J Krejsa
barevná litografie, litografie, dřevoryt, linoryt
19 x 12 / 15 x 8,5 cm
Signatura: 4 x PD V. Polášek, L Vele v tisku, Frant. Hora, monogram AB v tisku
10,5 x 7 cm
Signatura: LD F. K v tisku
3 x dřevoryt
8 x 5 / 10 x 7 / 7,5 x 6 cm
Signatura: UD L. J. Kašpar, UD Zd. Mlčoch
lept, autorský tisk
16,5 x 12 cm
Signatura: PD E. Tomanová
8,5 x 6 cm
Signatura: LD JK 33 v tisku
2015
zlacený reliéfní tisk
18 x 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
2014
zlacený reliéfní tisk
18 x 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
1913
lept č. 3
19,5 x 20 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PN monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1996, 1987, 1987
litografie 147/200, dřevoryt 129/210, barevný linoryt
22,5 x 18 / 14,5 x 19 / 21,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Jan Měřička 96, PD J. Holoubek 87, PD Jan Jemelka 87
barevný linoryt
25 x 32 cm
Signatura: PD Jar Dobrovolský
barevná litografie
13 x 9 cm
Signatura: neznačeno