suchá jehla 35/40
11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 76
rytina, akvarel
22,5 x 19,5 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 10/25
21 x 16 cm
Signatura: PD V. Janoušková
barevný pastel
31 x 27 cm
Signatura: PD Troup
suchá jehla 1/20
15,5 x 18 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 67
akvarel, lepenka
34 x 30 cm
Signatura: LD nečitelná 44.
14,5 x 13 cm
Signatura: UD J. J. Králík 93
16 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: LD Fr. Hudeček 38
14,5 x 10 cm
Signatura: PD A. Macková