24 x 31,5 cm
Signatura: PD Ant. Majer, A. M. v tisku
olej, plátno (oboustranný)
80 x 85 cm
Signatura: PD Řeřicha 91
1975, 1973
2 x dřevoryt
11,5 x 16 / 8 x 12,5 cm
Signatura: 2 x UD Liesler (73)
13,5 x 20 cm (výřez)
Signatura: PD M. Ševčík 1997
2 x dřevoryt
10,5 x 7 / 12,5 x 6,5 cm
Signatura: 2 x UD Lukavský
1976, 1979
koláž, skládaný papír / koláž, reliéfní tisk
12 x 20 / 10 x 15 cm
Signatura: 2 x Svobodovi v tisku
suchá jehla, novotisk 20/20
18,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
asambláž, plíšky, olej, piliny, dřevotříska
64 x 53 cm
Signatura: PD Vlad. Suchý 67
14 x 28 cm
Signatura: UD Tichý 42, LD monogram T v tisku
tempera, lepenka
45 x 62,5 cm
Signatura: PD Liesler 49, Josef Liesler na rubu
11,5 x 6 cm
Signatura: PD P. Šimon
17. století
olej, dřevěná deska, parketáž
75 x 110 cm
Signatura: sign. LD Berchem
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
kolem 1909
olej, tuš, plátno
60 x 81 cm (49 x 66 cm)
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 7 000 000 Kč |
kvaš, barevné křídy, karton
71 x 36 cm
Signatura: sign. PD K. Špillar
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1897
olej, plátno
38 x 52 cm
Signatura: sign. LD Vlaho Bukovac Zagreb 1897
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
pastel, tuš, karton
36 x 34 cm
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1911
olej, plátno
120 x 200 cm
Signatura: sign. LD P. Monsted 1911
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
92 x 70 cm
Signatura: sign. PD F. Engelmüller
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
64 x 47 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kolem 1890
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD V Radimský Brolles
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, plátno
96 x 118 cm
Signatura: sign. LD Erdelyi
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, dřevěná deska
16 x 21 cm
Signatura: sign. PD Coubine
olej, překližka
70 x 56 cm
Signatura: sign. PD Lin Procházková 29, na rubu Lin Procházková
olej, plátno
46 x 50 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |