kresba tuší, akvarel, tužka, karton
24 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 5/8
58 x 39,5 cm
Signatura: PD Boris Jirků 79, Jirků v tisku
17,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, sololit
42 x 60 cm
kombinovaná technika, skládaný karton, koláž, tužka
51 x 70 cm
Signatura: PD R. Valenta 85. III / London
grafický list, autorský tisk, karton
50 x 34,5 cm
Signatura: PD Milan Grygar 1982
39 x 27 cm
Signatura: PD Louis Icart
reliéfní tisk, karton 6/10
68,5 x 31 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 64.
režrot, papír
59 x 46,5 cm (papír)
Signatura: PD D. Chatrný 1965
monotyp, karton
58 x 41 cm
Signatura: PD Kratina 65
1907
24,5 x 31,5 cm
Signatura: PD monogram ŠTF 1907 v tisku
monotyp, karton
57,5 x 41 cm
Signatura: PD Kratina 66
barevná litografie
35 x 26 cm
Signatura: neznačeno
litografie, akvarel
24 x 39 cm
Signatura: PD Zívr
1974-1980
kombinovaná technika, papír
47 x 34 cm
Signatura: na rubu M. Knížák, LD autorské razítko
1974-1980
kombinovaná technika, papír
45 x 32 cm
Signatura: na rubu M. Knížák, PU autorské razítko
kresba tuší, karton
17,5 x 26 cm (výřez)
Signatura: LD Janča 50
akvarel, karton
23,5 x 32,5 cm (výřez)
Signatura: LD Petr Pištělka 7/8 1920
akvarel, tužka, karton
29,5 x 42 cm
Signatura: PD F. Gross 75
1971 - 1983
kombinovaná technika, papír
47 x 34,5 cm
pastel, papír
52 x 27 cm
Signatura: UD J. Kotík 56. III
barevný dřevoryt, plátno
17,5 x 17,5 cm (výřez)
Signatura: PD na paspartě J. Jura
froasáž, karton
29,5 x 20,5 cm
Signatura: UD monogram 27.3.65
dřevoryt, karton
40,5 x 29 cm
Signatura: PD D. Chatrný 64