akvarel, kresba perem
30,5 x 24 cm
Signatura: PD ABeran 42
barevná litografie
23 x 32 cm
Signatura: PD A Zábranský
litografie
53 x 37 cm
Signatura: neznačeno
23 x 34 cm
Signatura: PD V. Sychra 42
litografie 26/300
24 x 29,5 cm
Signatura: PD K Černý Š 45
14,5 x 17,5 cm
Signatura: PD 2 x Ant. Procházka
20,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Ant. Procházka
litografie 136/300
31 x 43 cm
Signatura: LD Václav Rabas 45, PD Rabas 45 v tisku
kresba tuší, lavírovaná tuš
38,5 x 25 cm
Signatura: PD Süsser
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
barevný pastel
33 x 48 cm
Signatura: PD J Lenhart
23 x 15 cm
Signatura: PD Souček
akvarel, tužka
14 x 9,5 cm
Signatura: PD J Lenhart
6,5 x 10 cm
Signatura: PD Ad. Petříček
akvarel
40,5 x 61,5 cm
Signatura: PD Jos Kachlík
grafický list
27,5 x 21 cm
Signatura: PD ABeran 42
litografie
16 x 25 cm
Signatura: PD Emil Kotrba
akvarel
37 x 39 cm
Signatura: PD Fr. Süsser
kresba perem, lavírovaná kresba
10 x 25,5 cm
Signatura: PD Netík 43
23,5 x 18 cm
Signatura: LD Willi Nowak
16 x 10 cm
Signatura: PD St. Menšík 1944
malba tiskařskou černí, karton
28,5 x 28 cm (výřez)
Signatura: PN V. Urban
kresba tužkou,
19,5 x 5,5 cm
Signatura: PD St. M.
21,5 x 28 cm
Signatura: PD Petr Dillinger