olej, plátno
100,5 x 95,5 cm
Signatura: LD Dana Lichtágová
lept 11/25
15,5 x 16,5 cm
Signatura: UD L. Dušek
barevná litografie 6/12
10 x 10 cm
Signatura: PD nečitelná 1996
barevná litografie
8 x 18 cm
Signatura: PD Jiří Slíva, LD Slíva v tisku
akvarel, běloba, karton
30 x 40 cm
Signatura: PD Karel Šulc
lept 154/200, barevná litografie 189/200
6,5 x 4,5 / 7 x 5 cm
Signatura: PD Krejča 92, C. Stehlík
barevná litografie
12 x 10 cm
Signatura: UD St. Holý
olej, lepenka
51 x 70 cm
Signatura: PD O. Urban
olej, email, sololit
100 x 120 cm
Signatura: PD Ed. Hájek 98
olej, email, sololit
93 x 74 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
50 x 70 cm
1995, 1991, 1994
3 x lept (57/70, 28/50, II. stav 13/80)
9,5 x 7 / 5 x 4 / 4,5 x 3 cm
Signatura: 3 x D J Dudek (95, 91, 94)
2 x barevná litografie (81/200, 79/150)
10 x 7,5 / 10,5 x 8 cm
Signatura: 2 x UD Jan Kavan 94
2 x lept 3/100
5 x 3,5 / 5 x 3,5 cm
Signatura: 2 x PD monogram JS 98
olej, lepenka
49 x 68 cm
Signatura: PD A. F. Stehlík
1999, 2000
3 x lept (26/120, 23/120, 39/200)
5 x 3,5 / 5 x 3,5 / 5 x 3 cm
Signatura: PD J. Walterová 99, UD H. Čápová 2000, P. Melan
2 x lept (30/150, 96/100)
5 x 3 / 5 x 3,5 cm
Signatura: 2 x UD K. Novák (94)
olej, lepenka
55 x 79 cm
Signatura: PD A. F. Stehlík
olej, plátno
64 x 55 cm
Signatura: LD Krčma
olej, překližka
45,5 x 35,5 cm
Signatura: LD Fr. Srp 34
akvarel, karton
21 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: RD Král
2016
3 x barevný linoryt 26/50
3 ks 15 x 16 cm
Signatura: 3 x PD Martin Manojlín 2016, na rubu na přebalu Martin Manojlín
17,5 x 12 cm
Signatura: PD Ota Janeček
19 x 10 cm
Signatura: UD razítko Ota Janeček