olej, plátno
45 x 58 cm
Signatura: PD Ságner, na rubu Ságner
2 x barevná litografie (89/200, 45/150)
12,5 x 9,5 / 11,5 x 7,5 cm
Signatura: 2 x PD J. Mádlo 82
olej, plátno
44 x 35 cm
Signatura: PN Ságner 26
barevná litografie
12,5 x 6,5 cm
Signatura: UD B Krátký 86
autorský ruční papír, reliéfní tisk
17,5 x 10 cm
Signatura: uprostřed monogram JHK
olej, plátno
65 x 49 cm
1969, 1982
2 x barevná litografie (14/100)
11,5 x 7,5 / 9,5 x 6,5 cm
Signatura: 2 x UD K. Oberthor (69, 82)
1984, 1985
3 x barevný dřevoryt / dřevoryt, akvarel 5/100
11 x 14 / 15,5 x 21,5 cm
Signatura: 2 x UD Tyxa Jaroslav (84, 85), PD J. Tyxa, UD Jaroslav Tyxa
olej, lepenka
33,5 x 45 cm
Signatura: PD Petr Jaroš
1986, 1987
2 x barevná litografie
10,5 x 7 / 12 x 7,5 cm
Signatura: PD J. Boudová 86., UD Jiří Bouda 87
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: LD Ságner
autorský ruční papír
18,5 x 23,5 cm
Signatura: na autorském přebalu monogram JHK 82
dřevoryt 7/34
9,5 x 9 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
autorský ruční papír
24,5 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, olej, akvarel, karton
14 x 10 cm
Signatura: PD J. Šerých
20 x akvatinta 46/100
8,5 x 11,5 / 15,5 x 12 cm
Signatura: vše PD tužkou
16 x suchá jehla 31/100
12,5 x 8,5 / 15,5 x 11,5 cm
Signatura: vše PD tužkou
akvarel, karton
75 x 98 cm
Signatura: LD R. Brun
litografie
6,5 x 17 cm
Signatura: PD V. V. Novák 1944
1935 / 1934
2 x lept, autorský tisk (28/160, 152/160)
8,5 x 11,5 / 9,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Ctibor Šťastný 35, PD Ctibor Šťastný 34.
2016
olej, asambláž, koláž, plátno
170 x 230 cm
Signatura: na rubu Kollár, na štítku Kollár
2008
bronzová plastika 1/5
v. 24,5 cm
Signatura: zespodu Gabriel 2008
1938, 1939
2 x suchá jehla (č. 92, 39)
14 x 11 / 8 x 14 cm
Signatura: 2 x PD Vl. Pukl
barevná litografie
11,5 x 18,5 cm
Signatura: LD na dvoulistu K Svolinský