24,5 x 31,5 cm
Signatura: PD V. Fiala
rytina
32 x 24 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD CB v tisku
30. léta 20. stol.
31,5 x 21,5 cm
Signatura: neznačeno
28 x 42 cm
Signatura: PD monogram AP
25 x 37 cm
Signatura: PD P. K. 28
kresba uhlem
20,5 x 29 cm
akvarel
37 x 39 cm
Signatura: PD Fr. Süsser
akvarel, tuš, karton
69 x 51 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal 46
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 47
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
177 x 110 cm
Signatura: sign. LN Jan Bauch 1949
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, plátno
77 x 160 cm
Signatura: sign. PD Troup
kresba tuší, karton
47 x 31 cm (výře
Signatura: sign. PD monogram AH 55
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, sololit
77 x 57 cm
Signatura: sign. LD Podrabský 46
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1941 - 1943
olej, tempera, lepenka
36 x 51 cm
Signatura: sign. PD monogram KL
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, tempeta, karton
50 x 68 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 59
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
69,5 x 100 cm
Signatura: sign. UD 59 Bělocvětov
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: sign. PD Vohrabal 67
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, malířská lepenka, deska
40,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 61
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, překližka
146 x 97 cm
Signatura: sign. PD Géza Szobel
olej, sololit
60 x 45 cm
Signatura: sign. UD Matal 80, na rubu Matal 80
olej, plátno
54 x 60 cm
Signatura: sign. PN Sýkora 85
tempera, sádra
24 x 36 cm
Signatura: sign. PD AVP MCMLXVI. /5.1./ Beneš, na rubu Vlastimil Beneš
olej, plátno
28 x 42 cm
Signatura: sign. LN Bohdan
olej, sololit
38 x 62 cm
Signatura: sign. LD J. Lehoučka IV. 71, na rubu Josef Lehoučka 1971