barevný linoryt 1/30
9 x 8 cm
Signatura: PD Křížek 58
autorský ruční papír, oboustranný
23,5 x 20,5 cm
Signatura: 1 x PD autorské slepotiskové razítko s monogramem JHK
suchá jehla 4/50
20 x 14 cm
Signatura: PD Albich 88
15,5 x 12 cm
Signatura: PD Maran
linoryt, lept s akvatintou 17/50
13 x 9 / 16 x 10 cm
Signatura: UD V. Pokorný, LD VP v tisku / PD V. Pokorný
barevný linoryt
12 x 18 cm
Signatura: UD M. Houra 80, LD monogram MH v tisku
19 x 14,5 cm
Signatura: PD Maran
barevný linoryt
13 x 17,5 cm
Signatura: PD M. Houra 75
litografie
26 x 32 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, V. S. v tisku
lept, autorský tisk
15,5 x 10 cm
Signatura: PD Jiří Vlach 90
mezzotinta 4/55
14 x 11,5 cm
Signatura: PD Vilhelmová
barevný ofset
23,5 x 20 cm
Signatura: PD Jean Effel v tisku
12 x 10,5 cm
Signatura: PD F. Duša
barevný ofset
23,5 x 20 cm
barevný ofset
23,5 x 20 cm
25 x 31 cm
Signatura: PD V. Silovský
barevný ofset
23,5 x 20 cm
19 x 18,5 cm
Signatura: PD Maran, LD autorské razítko SM
barevný ofset
23,5 x 20 cm
olej, plátno
40 x 30 cm
Signatura: PD V. Komárek 96
kresba tuší, akvarel
40 x 57,5 cm
Signatura: PD M. Houra 28/X/93
barevná litografie 60/80
33,5 x 22 cm
Signatura: PD Chalabala 82
barevná litografie 60/75
29,5 x 24 cm
Signatura: PD Spytimír Bursík 82
olej, lepenka
14 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: PD nečitelná