ocelorytina 104/200
7,5 x 6 cm
Signatura: UD J. Z. v tisku
11,5 x 15 cm (výřez)
Signatura: PD J. Z.
1937, 1938
2 x lept
9 x 11,5 / 10,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD A. Majer, A. M. v tisku
2 x lept
8,5 x 11,5 / 9 x 11,5 cm
1952
akvatinta
14 x 7 cm
Signatura: PD P. Šimon
10 x 8 cm
Signatura: UD Tichý 50
13,5 x 9 cm
Signatura: PD E. Nevan
11,5 x 15,5 cm (výřez)
Signatura: PD J. Z.
13,5 x 10 cm
Signatura: PD V. Silovský
kvaš
6,5 x 6 cm
Signatura: PD monogram OM 44, na rubu Otakar Mrkvička
7,5 x 7 cm
Signatura: UD nečitelná
litografie
10 x 17 cm
Signatura: PD C. Bouda
ofset (pohlednice), rytina
12,5 x 9,5 / 8 x 6 cm
Signatura: 2 x PD C. Bouda, PD C. Bouda 1933 v tisku, LD monogram CB v tisku
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: LD Dobeš
1943, 1942, 1939
3 x dřevoryt
11,5 x 14 / 14 x 10 / 8,5 x 4,5 cm
Signatura: 3 x PD Vl. Pukl, PD VPukl 42 v tisku, PD monogram VP v tisku
1940, 1941
2 x lept (103/170)
8 x 910 x 9 cm
Signatura: 1 x PD Vl. Pukl, PD / LD Vl. Pukl v tisku
2 x lept
9,5 x 12 / 11,5 x 9 cm
Signatura: 2 x PD A. Majer, 1 x LD M. A. v tisku
2 x lept
8 x 11,5 / 12 x 9 cm
Signatura: 2 x PD A. Majer, M. A. / A. M. v tisku
2 x barevná litografie
18,5 x 12 / 18,5 x 12 cm
Signatura: 2 x PD C. Bouda, CB v tisku
barevná litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: PD C. Bouda, LD CB v tisku
2 x barevná litografie
18,5 x 12 / 18 x 11,5 cm
Signatura: 2 x PD C. Bouda, LD CB v tisku
2 x barevná litografie
18,5 x 12 / 18,5 x 12 cm
2 x barevná litografie
18,5 x 12 / 18,5 x 12 cm
2 x barevná litografie
18,5 x 12 / 18,5 x 11,5 cm