lept 9/10
74,5 x 54 cm
Signatura: PD Kornatovský 89
2006
suchá jehla, autorský tisk 15/50
9,5 x 14 cm
Signatura: UD Bystřický 06
barevný linoryt 37/40
51,5 x 36,5 cm
Signatura: PD Martin Manojlín 1999
olej, plátno
37 x 58 cm
Signatura: PD J. Kaufmann Paris
linoryt 37/40
56 x 38 cm
Signatura: PD J Vohradský 99
barevný linoryt 37/40
59,5 x 42 cm
Signatura: PD Jan aŠindelová 1999
barevná litografie 15/18
40 x 25 cm
Signatura: UD K. Vysušil 67
barevný linoryt 37/40
45 x 35 cm
Signatura: PD M. Michálek 99
kresba tuší, běloba
20 x 20,5 / 15 x 20 cm
Signatura: neznačeno
22 x 14 cm
Signatura: PD L. Rusek 1978
kresba tužkou, karton
67 x 35 cm
Signatura: UD Hampl 80
11 x 9 cm
Signatura: UD Páleníček
barevný lept 9/100
11,5 x 8 cm
Signatura: PD Z. Hornof 2001
kresba uhlem, tužka, karton
44 x 65 cm (výřez)
Signatura: PD Bělocvětov 85
kresba tuší, ruční papír
63 x 48 / 17 x 18 cm
Signatura: UD F. Kyncl 73
barevná litografie 119/120
17,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Halla
barevná litografie 13/13
65 x 49 cm
Signatura: UD K. Vysušil 72
barevná litografie 45/200
10,5 x 8,5 cm
Signatura: UD K Beneš 96
olej, lepenka
50 x 35 cm
Signatura: PD Ivan Svatoš 1997
2004
barevná litografie 129/200
14 x 8 cm
Signatura: UD K Beneš 04
kvaš, tuš, karton
25,5 x 35,5 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 1927
olej, lepenka
45 x 33 cm
Signatura: PD A. Trnka
malba tuší, lavírovaná tuš, karton
40 x 58,5 cm
Signatura: LD K Souček
olej, plátno
55 x 47 cm