tisk, karton
24,5 x 14,5 cm
Signatura: na rubu Kovanda 98
litografie
19,5 x 13,5 cm
Signatura: PD T. Císařovský 98
akvarel, kuličkové pero, pastel, karton
29,5 x 20 cm
Signatura: PD Jiří David 97
litografie, karton
26 x 18,5 cm
Signatura: PD M. Dobeš
barevný pastel
21 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 84
kresba tuší, pastel, tužka, karton
14,5 x 14,5 cm
Signatura: na rubu Steklík
kresba tuší, pastel, karton
14,5 x 10,5 cm
Signatura: na rubu Jan Steklík
serigrafie 22/25
22 x 16 cm
Signatura: PD Ivan Chatrný
barevný pastel
20,5 x 29,5 cm
strukturální grafika
16 x 16 cm
Signatura: PD Jiří H. Kocman 69.1.
strukturální grafika
16 x 16 cm
Signatura: PD Jiří H. Kocman 69.1
strukturální grafika
16 x 16 cm
strukturální grafika
16 x 16 cm
16 x 6 cm
Signatura: UD Marian Meško
1993-1995
serigrafie 29/160
19 x 6 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1993-95, na rubu pod PF Honza K.
12 x 15 cm
Signatura: nečitelná 37 na paspartě
17 x tisk
17 ks 9 x 14 cm
Signatura: neznačeno
15 x tisk
10,5 x 15 cm
Signatura: 8 x v tisku
6 x ofset
10 x 14,5 cm
Signatura: 6 x Josef Čapek v tisku
9 x tisk
10,5 x 14,5 cm
Signatura: 4 x Zrzavý v tisku
16 x hlubotisk
16 ks 10,5 x 14,5 cm
Signatura: 7 x C. Bouda a 4 x C. B. v tisku
14 x tisk
14 ks 10 x 14,5 cm
Signatura: 12 x monogram CB v tisku
14 x tisk
14 ks 10 x 14,5 cm
Signatura: 7 x Rabas v tisku
10 x tisk
10 ks 14 x 9 cm
Signatura: 5 x Rembrandt v tisku