akvarel, tužka
24 x 33 cm
Signatura: neznačeno
kresba uhlem
34,5 x 24,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
24 x 33 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
24 x 33 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
24 x 33 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, karton
34,5 x 36,5 cm
Signatura: PD Tomek, PN 1.XII.68
akvarel, karton
41 x 29,5 cm
Signatura: PD Tomek
uhel, pastel, papír, lepenka
37 x 24 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, karton
47 x 31 cm (výře
Signatura: sign. PD monogram AH 55
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |