1970, 1967
2 x barevná litografie (190/200)
11,5 x 7 / 11 x 7,5 cm
Signatura: 2 x K. Oberthor (70, 67)
2 x lept
14 x 8 / 10 x 8 cm
Signatura: 1 x UD Liesler
4 x dřevoryt
7,5 x 5,5 / 9 x 6 cm
Signatura: 4 x monogram v tisku
serigrafie 14/100
35 x 28 cm (výřez)
Signatura: PD Vasarely
2 x lept (36/60)
7 x 7 / 6,5 x 5 cm
Signatura: 2 x Jiří Vláčil (1980)
serigrafie 14/100
35 x 28 cm (výřez)
Signatura: PD Vasarely
12 x 12 cm
Signatura: PD R Lander
21 x 10,5 cm
Signatura: PD Lukavský
3 x lept (162/200), 2 x dřevoryt
6 x 4 / 7,5 x 5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger, PD Mašek, 2 x UD Hadlač 89
1916
barevný lept č. 19
13 x 14 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku, autorské razítko
4 x linoryt
5,5 x 7 / 7 x 9 cm
Signatura: 2 x UD P. Kotas
dřevoryt, 2 x tisk
21 x 9 / 12 x 9 / 12 x 9 cm
Signatura: 1 x PD A Grmelová 78
1916
barevný lept č. 19
13 x 14 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1916
barevný lept č. 19
13 x 14 cm
1916
barevný lept č. 19
13 x 14 cm
autorský ruční papír, šedý karton
14,5 x 11 cm
Signatura: monogram JHK na kartonu
1916
barevný lept č. 19
13 x 14 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PN monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
dřevoryt, akvarel 5/100
26,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1973
dřevoryt 29/66
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Jiří Šindler 79
1921
litografie
30 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
2 x lept (34/180, 20/35)
7,5 x 10,5 / 16,5 x 28,5 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Vláčil 1980
serigrafie 9/38
50 x 38 cm
Signatura: PD R. Kratina
29,5 x 37 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD 2 x monogram TFŠ v tisku
dřevoryt, akvarel
26,5 x 37 cm
Signatura: PD Tyxa Jaroslav