2 x linoryt
13,5 x 9,5 / 13 x 10 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš, karton
32 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD Fr. Líbal 1966
10,5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie 96/100
27 x 42,5 cm
Signatura: PD Voneš
4 x barevná litografie (23/40, 9/40, autorský tisk, 8/40)
5,5 x 6 / 6 x 6,5 cm
Signatura: 4 x PD F. Emler (76)
13,5 x 9 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 71, monogram FH v tisku
barevná litografie 157/200
10,5 x 18,5 cm
Signatura: PD K Beneš 79
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: PD Fronk 85
barevná litografie 104/200
12 x 8,5 cm
Signatura: UD D Benešová 95
olej, plátno
50 x 72 cm
Signatura: PD J. Štursa
barevná serigrafie
26 x 12 cm
Signatura: PD F. Matoušková
1866(?)
akvarel
28,5 x 18 cm
Signatura: PD nečitelná s datací 1866(?)
olej, plátno
80 x 58,5 cm
Signatura: PD Planerová, na rubu Planerová
10,5 x 11,5 cm
Signatura: UD J. Walterová 1975
11 x 18 cm
Signatura: PD Molín
29,5 x 21 cm
Signatura: PD monogram JK 96
21 x 11 cm
Signatura: PD A. Lauforvá
barevná litografie 78/80
11 x 8 cm
Signatura: PD J. Šerých 86
suchá jehla, autorský tisk
14 x 10,5 cm
Signatura: UD Pavlica 99
serigrafie 98/160
9,5 x 6 cm
Signatura: PD Poláček
2006
barevný linoryt
12,5 x 10,5 cm
Signatura: PD OPáleníček 06
16 x 6,5 cm
Signatura: PD Steklík
slepotisk
18,5 x 12 cm
Signatura: PD monogram JV v tisku
barevná litografie 25/150
12 x 10 cm
Signatura: UD Vladimír Suchánek