tisk
30 x 30 cm (skládačka)
Signatura: PD Jiří Rathouský
1896
olej, plátno
102,5 x 64 cm
Signatura: sign. PD Kar. Rašek 1896. Meudon.
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 98 cm
Signatura: sign. PD VRadimský
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1910
olej, lepenka
24 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
43 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Ságner
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1918
akvarel, tužka, karton
40 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Justitz Praha 1918
Vyvolávací cena: | 370 000 Kč |
1903 - 1904
kresba uhlem, běloba, papír
56,3 x 44,1 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 700 000 Kč |
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
1910
tuš, akvarel, negro, papír
38,6 x 28,6
Signatura: sign. PD 1910 monogram AP
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
1914
kvaš, akvarel, karton
40 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1914
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
55 x 46 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1913
olej, lepenka
38,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka 1913, na rubu 1913 Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, lepenka
52 x 68 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1932
olej, plátno
63 x 49 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
olej, plátno
60 x 81,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 43, na rubu P. K.
olej, plátno
81 x 60 cm
Signatura: sign. PD Foltýn 1928
olej, plátno
83 x 53 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
olej, sololit
82 x 60 cm
Signatura: sign. LD Feigl
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2. pol. 30. let - 1. pol. 40. let
kombinovaná technika, plátno kašírované na lepence
36,8 x 28,2 cm
Signatura: sign. LN Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
olej, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 42
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, překližka
23 x 40 cm
Signatura: sign. LD Liesler 45
olej, lepenka
38,5 x 25 cm
Signatura: sign. na rubu Fr. Hudeček
kolem 1936/193
olej, plátno
52,5 x 64 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Janoušek
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
34 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 44, na rubu Ota Janeček 1944
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |