2 x dřevoryt
13 x 9 / 9,5 x 5,5 cm
Signatura: 1 x UD Zd. Mézl
2 x dřevoryt, lept
5 x 4 / 7,5 x 5,5 / 5 x 3 cm
Signatura: 1 x PD R. Michal, 1 x UD Michal
3 x tisk
11,5 x 9,5 / 9,5 x 8 / 12 x 8 cm
Signatura: 1 x PD A Moravec
1972, 1972
2 x lept (61/150, 109/150)
4,5 x 3,5 / 4,5 x 3,5 cm
Signatura: 2 x D Libor Wagner 72
dřevoryt, akvarel 7/100
14 x 23,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1972
lept 7/70
10,5 x 6,5 cm
Signatura: PD A Kračmar 88
12,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Votlučka, LD autorské razítko
1954
barevný dřevoryt, dřevoryt
6,5 x 13 / 6,5 x 4 cm
Signatura: 1 x PD P. Šimon
1966, 1964
mezzotinta 78/100, lept
5 x 13 / 9 x 7 cm
Signatura: PD Jiří Vláčil 1966, UD Jiří Vláčil 1964
1976, 1978
2 x litografie
8 x 16 / 13 x 6,5 cm
Signatura: LD J. Dvoráček, UD Jar. Dvořáček
grafický list 21/100
8 x 6,5 cm
Signatura: PD Jiří Tichý 91
autorský ruční papír
18,5 x 23,5 cm
Signatura: na autorském přebalu monogram JHK 82
13,5 x 7,5 cm
Signatura: UD A Grmelova
dřevoryt 7/34
9,5 x 9 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
1986, 1985
2 x linoryt
16,5 x 8,5 / 18,5 x 8,5 cm
Signatura: 2 x PD J Weiser, 2 x JW v tisku
2 x lept (27/30, 31/50)
10 x 14 / 9,5 x 12 cm
Signatura: UD Tyxa Jaroslav, PD J. Tyxa
barevný dřevoryt, dřevoryt
11 x 4 / 5,5 x 4,5 cm
Signatura: PD Lukavský, LD J. Lukavský
barevná litografie, litografie
10 x 15 / 9 x 14 cm
Signatura: LD Liesler 68, PD Liesler
barevná litografie
16,5 x 7,5 cm
Signatura: UD B. Krátký 82
1971, 1967
2 x mezzotinta (100/102)
5 x 13 / 5 x 13,5 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 71, PD Jiří Vláčil 1967
2 x dřevoryt
15 x 7,5 / 11,5 x 10,5 cm
Signatura: 2 x LD A Grmelová (71)
dřevoryt, akvarel 6/100
12 x 17 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1974
1951
barevná litografie, dřevoryt
11 x 6 / 8 x 6 cm
Signatura: UD Halla, PD J Halla 51
1964, 1978
2 x barevná litografie (7/120)
7,5 x 3,5 / 14 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD F. Emler (64)