akvarel, tužka
24 x 33 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, karton
39,5 x 27,5 cm
Signatura: LD Kafka Jar. 1972/VI.
akvarel, karton
39,5 x 28 cm
Signatura: PD 69/I. Kafka Jar.
2011
barevný linoryt 8/8
67,5 x 42 cm
Signatura: PD Pavel Piekar III. 2011
akvarel, karton
40 x 28 cm
Signatura: LD 70/IX. Kafka Jar.
24,5 x 31,5 cm
Signatura: PD Arno Nauman, PN monogram AN v tisku
26 x 41,5 cm
Signatura: PD Načeradský 72
akvarel
27,5 x 33,5 cm (výřez)
Signatura: PD Prymus
litografie 99/100
18 x 26 cm
Signatura: PD F. Muzika 46
barevná litografie 13/50
35 x 24 cm
Signatura: PD Věra Janoušková 2001
kombinovaná grafická technika
24,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová 1976
olejová tempera, karton
40 x 59,5 cm
Signatura: PD Brož 45
1913
32 x 38,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PN monogram TFŠ 1913 v tisku
28,5 x 22 cm
Signatura: UD V + V Janouškovi
olej, plátno
64 x 47 cm
Signatura: LD Josef Zamazal
litografie, karton
26 x 18,5 cm
Signatura: PD M. Dobeš
29 x 20,5 cm
Signatura: na rubu Urbásek 67
olej, plátno
85 x 56 cm
Signatura: LD L. Hlávka 26
13,5 x 9 cm
Signatura: UD Jan Kotík
grafický list
11 x 13,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 72, LD JK 72 v tisku
olej, lepenka
35,5 x 51 cm
Signatura: PD Jos. Fiala
3 x dřevoryt, 1 x litografie
12,5 x 10 / 32 x 24,5 cm
Signatura: 3 x PD K Svolinský, 1 x LD K. Svolinský, PD K. Svolinský 1936 v tisku
5 x 8 cm
Signatura: PD Arno Nauman, LD autorské razítko s monogramem AN
26 x 21 cm
Signatura: PD K Svolinský