dřevoryt, novotisk
29,5 x 17 cm
Signatura: PD Váchal v tisku
dřevoryt 35/53
30 x 21 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
akvarel, karton
28,5 x 41 cm (výřez)
Signatura: PD H. Bochořáková-Dittrichová
1971-1972
olej, plátno, překližka
40 x 29,5 cm
Signatura: PD Beneš
lept 23/30
28,5 x 16,5 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 1979
dřevoryt 17/65
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
autorský kávový ruční papír
22,5 x 18,5 cm
Signatura: monogram JHK na šedém podkladovém kartonu
olej, písek, sololit
37 x 46 cm
Signatura: PD LO., na rubu pod dedikací Ochrymčuk
dřevoryt 48/67
30 x 21 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
olej, plátno
61 x 81 cm
Signatura: LD O. Marlini
autorský lněný ruční papír
21,5 x 16,5 cm
dřevoryt 23/67
30 x 21 cm
Signatura: PD Jiří Šindler 1978
2008
tisk, autorský tisk
24,5 x 38,5 cm
Signatura: PD M Laluha 08, M Laluha v tisku
akvarel, karton
27 x 36 cm
Signatura: neznačeno
2008
tisk, autorský tisk
35,5 x 26 cm
Signatura: PD M Laluha 08, PN M Laluha v tisku
olej, tempera, lepenka
50 x 85 cm (výřez)
Signatura: LD Ant. Hudeček 1934.
2008
tisk, autorský tisk
24 x 38 cm
17,5 x 24 cm
Signatura: PD Vorlíček
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: PD Gagik Manoukian 98, Gagik Manoukian na rubu
20,5 x 28,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
24 x 18,5 cm
Signatura: PD K. Štěch
47 x 87 cm
Signatura: LD Franc Jar. 84
25,5 x 15 cm
Signatura: PD K. Štěch
23 x 17,5 cm
Signatura: PD K. Štěch