13,5 x 9 cm
Signatura: UD V Komárek
barevná litografie 56/130
11 x 20 cm
Signatura: UD K. Oberthor 80
barevná serigrafie 31/100
15 x 15 cm
Signatura: PD Václav Johanus
barevný linoryt
22 x 17,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 65
barevná litografie
16,5 x 10 cm
Signatura: PD Jiří Brázda 89
litografie
13,5 x 10,5 cm
Signatura: PD S. Bursík
suchá jehla, autorský tisk
18 x 17 cm
Signatura: PD Kateřina Černá 1980
dřevoryt 192/200
12 x 8 cm
Signatura: PD V Komárek
barevná litografie
12 x 10 cm
Signatura: UD St. Holý
1898
tempera, kvaš, karton
24,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Jaroš F. 1898
kresba tužkou, pastel
32 x 41 cm
Signatura: PD Hliněnská B. 57
litografie, akvarel
17,5 x 11 cm
Signatura: PD Voneš
litografie 11/15
27,5 x 20 cm
Signatura: PD R. Gajdoš, R. G. 34 v tisku
lept 28/50
5 x 7 cm
Signatura: PD Kamila Ženatá
2000
kresba tuší, ruční papír
14 x 9,5 cm
Signatura: PD Eva Petrová
barevná litografie 31/120
14 x 9,5 cm
Signatura: LD Vlad Suchánek
akvarel
17 x 32,5 cm (výřez)
Signatura: LD Hliněnský 56
1958/1981
autotypie
15 x 7,5 cm
Signatura: PD Čepelák
barevný lept, akvatinta 46/200
24 x 34 cm
Signatura: PD Hašková 1974
barevná litografie
10,5 x 17 cm
Signatura: UD Roučka
60. léta 20. stol.
kresba tuší, lavírovaná tuš, akvarel
29 x 12 cm
Signatura: UD K Svolinský
60. léta 20. stol.
litografie
38 x 25,5 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 6/50
44 x 29 cm
Signatura: PD V Komárek
45,5 x 35,5 cm
Signatura: PD JBaruch, LN monogram v tisku