barevný ofset
20,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
40 x 49,5 cm
Signatura: PD Hudec
barevný ofset
20,5 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
2000
kombinovaná technika, akryl, sololit
55 x 46 cm
Signatura: LD K. Veleba, na rubu 2000
barevný ofset
20,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
4 x dřevoryt
3,5 x 8,5 / 2 x 5 cm
Signatura: neznačeno
19 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
55 x 46 cm
Signatura: PD K. Veleba 98
olej, karton
24 x 32 cm (výřez)
Signatura: PD M. Javůrek
kombinovaná technika, akryl, perforace, plátno
89 x 115 cm
Signatura: UD L. Jaroš 98, na rubu L. Jaroš 98, na blindrámu autorské razítko
olej, lepenka
50 x 70 cm
19 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
18,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
2000
kombinovaná technika, akryl, plátno
40 x 40 cm
Signatura: UD L. Jaroš 2000
19 x 9 cm
Signatura: neznačeno
litografie
15 x 12 cm
Signatura: PD A. Nauman, monogram AN. v tisku
litografie
10,5 x 15 cm
Signatura: PD Emil Kotrba 1947, monogram EK v tisku
olej, lepenka
21 x 29,5 cm
Signatura: LD nečitelná 69
olej, plátno
64 x 55 cm
Signatura: LD Krčma
kvaš, tempera, karton
50 x 65 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
olej, malířská lepenka
40 x 56 cm
Signatura: PD Ed Wirth
22 x 17 cm
Signatura: PD Vik, LD Vik-36 v tisku
původní barevný dřevoryt
11,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Vik, Vik-53 v tisku
kresba tuší, karton
41 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD A. F. Stehlík