1983, 1979
2 x barevná litografie (130/200, 190/200)
17,5 x 12,5 / 19 x 13,5 cm
Signatura: PD J. Mádlo 1983, PD J. Mádlo 79
2 x barevná litografie
6,5 x 7,5 / 14,5 x 8,5 cm
Signatura: PD V. Fiala, VF v tisku / LD V. Fiala, PD VF v tisku
2 x dřevoryt
10,5 x 8 / 8,5 x 8 cm
Signatura: PD MJ v tisku, neznačeno
lept 40/50
9,5 x 6,5 cm
Signatura: PD Theimer 1976
litografie, linoryt
8 x 14,5 / 11 x 7 cm
Signatura: LD Petr Dillinger v tisku, PD Príbyš R. 1980
lept, litografie, tisk
8,5 x 7 / 9,5 x 7 / 3,5 x 3,5 cm
Signatura: 3 x v tisku: PD K. Ritter, PD VRytíř, MD monogramVR
suchá jehla, autorský tisk 26/50
11,5 x 9 cm
Signatura: PD Em. Ranný ml. 83
2 x dřevoryt (1/100)
10,5 x 13 / 7,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Tyxa Jaroslav 78, PD J. Tyxa
autorský ruční papír, slepotisk
19 x 14,5 cm
Signatura: PD JHK v tisku
1989, 1984
2 x serigrafie (108/170, 75/92)
12,5 x 9 / 12,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Eliška 89, PD Jiří Eliška 84
dřevoryt, akvarel 30/50
15 x 18 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1971
1967, 1967
2 x lept (68/100)
5 x 13,5 / 5 x 13 cm
Signatura: PD Jiří Vláčil 1967, UD Jiří Vláčil 1967
2 x dřevoryt
20 x 15 / 21 x 14 cm
Signatura: 1 x PD A Grmelová
1971, 1971
2 x linoryt
7,5 x 12 / 8 x 11,5 cm
Signatura: 2 x PD R Lander 71
1987, 1987
2 x barevný dřevoryt
17 x 7,5 / 17 x 7,5 cm
Signatura: UD B Krátký, UD B Krátký 87
1989, 1987
2 x barevná litografie (96/110)
14,5 x 6,5 / 10,5 x 7 cm
Signatura: UD B Krátký 89, UD B Krátký 87
dřevoryt, akvarel / barevný dřevoryt
15 x 10 / 15 x 10 cm
Signatura: UD Jaroslav Tyxa, UD Tyxa Jaroslav 84
4 x tisk
2,5 x 2,5 / 7 x 6 cm
Signatura: 3 x v tisku - PD Barco 90, LD Coch Laullon, PU Antonio Gomez
1928, 1983
rytina, lept 29/45
6 x 4 / 13,5 x 9 cm
Signatura: LD Schamoni, UD AS 28 v tisku / PD Victor Schapiel 83, PN Victor Schapiel 1983 Wien v tisku
2010
barevná litografie 17/130
21 x 28 cm
Signatura: PD Komárek 2010
litografie 187/200
15 x 9,5 cm
Signatura: PD K. Vysušil
barevný ofset
11 x 11 cm
Signatura: PD V Špála v tisku
14 x 10,5 cm
Signatura: UD monogram TFŠ v tisku
barevná litografie 21/50
13 x 9 cm
Signatura: PN Jiří Šalamoun, PD J.Š 77