24 x 20 cm
Signatura: Jean Effel
24 x 20 cm
Signatura: Jean Effel
heliogravura
22 x 16 cm
Signatura: nesignováno
heliogravura
15,5 x 22,5 cm
Signatura: nesignováno
dobový hlubotisk
20,5 x 23 cm
Signatura: Kupka
dobový hlubotisk
21 x 24 cm
litografie 200/200
15 x 14 cm
Signatura: H. Melicharová
litografie
15 x 21 cm
Signatura: J. Chudomel 74
17,5 x 11 cm
Signatura: F. Peterka
20 x 10,5 cm
Signatura: Michal
litografie
17 x 11,5 cm
Signatura: Karel Toman
15 x 16,5 cm
Signatura: V. Komárek
dřevoryt 45/200
20 x 11,5 cm
Signatura: V. Komárek
16 x 14 cm
Signatura: V. Komárek
24 x 16 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
24,5 x 17,5 cm
Signatura: v tisku CB
litografie, aut. tisk
24 x 17 cm
Signatura: K. Beneš 77
litografie, aut. tisk
22,5 x 17 cm
Signatura: K. Beneš 77
litografie
20 x 14 cm
Signatura: Karel Beneš 1971
litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: Halla
litografie
22,5 x 13 ,5 cm
Signatura: K. Oberthor 70
litografie
16 x 12 cm
Signatura: J. Pešicová 1996
lept 122/200
23 x 18 cm
Signatura: Jan Měřička 98
litografie
20,5 x 13,5 cm
Signatura: Houra