16 x 11 cm
Signatura: nesignováno
16 x 11 cm
Signatura: nesignováno
22 x 8 cm
Signatura: Zd. Mézl
22 x 8,5 cm
Signatura: Zd. Mézl
21 x 8 cm
Signatura: Zdeněk Mézl
16,5 x 8 cm
Signatura: Zd. Mézl
15,5 x 10,5 cm
Signatura: Zd. Mézl
13 x 8,5 cm
Signatura: Zd. Mézl
17 x 9 cm
Signatura: Zdeněk Mézl
12,5 x 7 cm
Signatura: Zd. Mézl
12 x 6 cm
Signatura: Zd. Mézl
11 x 7 cm
Signatura: Zd. Mézl
13 x 7 cm
Signatura: Zd. Mézl
dřevoryt 150/200
13 x 19 cm
Signatura: Emil Kotrba
dřevoryt 32/200
14 x 20 cm
Signatura: Emil Kotrba
barevná litografie 184/200
12 x 6,5 cm
Signatura: K. Oberthor
barevná litografie
15 x 8 cm
Signatura: K. Oberthor
13 x 9 cm
Signatura: V. Komárek
17 x 8 cm
Signatura: V. Komárek
17 x 8 cm
Signatura: V. Komárek
17 x 8 cm
Signatura: V. Komárek
14 x 6,3 cm
Signatura: V. Komárek
17,3 x 7 cm
Signatura: V. Komárek
suchá jehla 15/40
7,5 x 18 cm
Signatura: V. Komárek