lept 21/90
13,3 x 10 cm
Signatura: Vl. Jarcovják 82
lept 21/90
13 x 10 cm
Signatura: Vl. Jarcovják 82
lept 20/80
12 x 8 cm
Signatura: Olg. Vychodilová 82
barevná litografie 43/150
19 x 14,6 cm
Signatura: M. Landa
barevná litografie 43/150
19 x 14,7 cm
Signatura: M. Landa
barevná litografie 40/100
14,4 x 9,5 cm
Signatura: Roučka
barevná litografie 40/100
14,3 x 9 cm
Signatura: Roučka
1921
13,2 x 8,4 cm
Signatura: Jan Paroubek 1921
16 x 10,5 cm
Signatura: A. Born v tisku
litografie
14,5 x 5,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie 30/200
16,8 x 7,7 cm
Signatura: J. Liebschnerová
linoryt 15/50
12 x 6 cm
Signatura: Lad. Kotas
ocelorytina
8 x 8 cm
Signatura: nesignováno
ocelorytina
8 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie 55/200
18,5 x 13,5 cm
Signatura: J. Souček 82
lept 35/50
15 x 10,8 cm
Signatura: Vladimír Kintera
lept 35/50
17 x 9 cm
Signatura: V. Komárek
litografie 90/200
19 x 13 cm
Signatura: C. Bouda
litografie 90/200
19,5 x 13 cm
Signatura: C. Bouda
litografie 90/200
7 x 13 cm
Signatura: C. Bouda
12 x 19 cm
Signatura: nesignováno
12 x 14 cm
Signatura: nesignováno
16 x 11 cm
litografie 40/100
16,5 x 9 cm
Signatura: Roučka