litografie
13 x 9,4 cm
Signatura: nesignováno
kolorovaný linoryt
11,2 x 8 cm
Signatura: nesignováno
kolorovaný dřevoryt
5,2 x 5,2 cm
Signatura: nesignováno
13 x 5,2 cm
Signatura: Jar. Vodrážka
lept 187/200
7,7 x 4,8 cm
Signatura: Hadlač
kresba pastelem
20 x 17 cm
Signatura: LD O.J. 91
suchá jehla 4/60
6,7 x 6,8 cm
Signatura: F. Burant 92
barevný lept s akvatintou 7/30
15,5 x 14,7 cm
Signatura: Zdeněk Fuksa 96
13 x 11,4 cm
Signatura: A. Odehnal 75
kol. 1978
kresba pastelem
10,5 x 17,5 cm
Signatura: Ota Janeček
17 x 10,8 cm
Signatura: Jaška 47
kresba perem a pastelem
27 x 26,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
17,5 x 12,5 cm
Signatura: Vlasta Baránková
14,4 x 10 cm
Signatura: MZ 60
11,7 x 8,5 cm
Signatura: Vik P. F. 1931
dřevoryt 13/50
13,8 x 13,5 cm
Signatura: M. Zezula 50
akvarel, tuš
44 x 30 cm
Signatura: Foltýn 39
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: Čížek 56
21 x 15 cm
Signatura: Ota Janeček + Stehlík
konec 18. stol.
olej, plátno - rentolováno
28,5 x 38,5 cm
Signatura: nesignováno
22,2 x 9,6 cm
Signatura: Ota Janeček + Jar. Seifert
olejové laky, koláž
36,5 x 27 cm
Signatura: Jarosl. Vožniak 90
olej na dřevěné desce
37,5 x 48,5 cm
12,3 x 12,4 cm
Signatura: Reynek