9 x 6 cm
Signatura: O. Kulhánek 78
litografie
21,8 x 15 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
14 x 20 cm
Signatura: C. Bouda
lept 70/75
6 x 4,7 cm
Signatura: K. Šafář
lept 62/90
6 x 4,8 cm
Signatura: K. Šafář
dvoubarevný zinek
11 x 7,8 cm
Signatura: v tisku Mucha
10 x 14 cm
Signatura: Liesler 75
grafický list 168/200
14,3 x 13,1 cm
Signatura: K. Beneš 78
grafický list 82/200
12,4 x 9,3 cm
Signatura: K. Beneš 81
grafický list 12/200
12,5 x 9 cm
Signatura: K. Beneš 79
grafický list
11,7 x 8,5 cm
Signatura: K. Beneš 94
14,5 x 9 cm
Signatura: Bugáň Zdeněk 1981
1952
litografie
9,9 x 7,3 cm
Signatura: Emil Kotrba 1952
litografie
7,8 x 5,7 cm
Signatura: Kotrba 1958
litografie
9,8 x 6,5 cm
Signatura: Emil Kotrba 1963
lept 168/200
12,7 x 9,7 cm
Signatura: M. Králová
lept 22/50
10,2 x 5,4 cm
Signatura: M. Králová
lept 41/86
11 x 7,5 cm
Signatura: K. Šafář
9 x 6 cm
Signatura: O. Kulhánek 78
litografie
7,5 x 12,5 cm
Signatura: B. Krátký 78
litografie
10,2 x 7,3 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11,5 x 6,5 cm
Signatura: B. Krátký
litografie 145/200
10,2 x 7,3 cm
Signatura: B. Krátký
litografie
10,1 x 7,2 cm
Signatura: B. Krátký