1931-5
26,5 x 32 cm
Signatura: Josef Čapek 1931-5
1929-35
26,5 x 34,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1929-5
barevná litografie 40/100
14,5 x 9 cm
Signatura: Roučka
16,5 x 14,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie 90/200
19 x 13 cm
Signatura: C. Bouda
barevná litografie 55/200
18,5 x 13,5 cm
Signatura: J. Souček 82
1921
7,5 x 11,2 cm
Signatura: Jan Paroubek 1921
barevná litografie 40/100
14,3 x 9 cm
Signatura: Roučka
litografie
12 x 14,5 cm
Signatura: Viktor Stretti
litografie
19,5 x 15 cm
Signatura: v tisku JIWIPA
barevná litografie 43/150
19 x 14,5 cm
Signatura: M. Landa
komb. technika 128/200
18 x 12 cm
Signatura: istler
bervená litografie 43/150
19 x 14,5 cm
Signatura: M. Landa
bervená litografie 40/100
14 x 9 cm
Signatura: Roučka
bervená litografie 55/200
18,5 x 13,5 cm
Signatura: J. Souček 82
bervená litografie 40/100
14,5 x 9 cm
Signatura: Roučka
bervená litografie 55/200
18,5 x 13,5 cm
Signatura: J. Souček 82
litografie 90/200
19 x 13 cm
Signatura: C. Bouda
litografie
11 x 14,5 cm
Signatura: Viktor Stretti
litografie
10,5 x 14 cm
Signatura: Viktor Stretti
barevná litografie 40/100
14 x 9 cm
Signatura: Roučka
barevná litografie 40/100
14,5 x 8,5 cm
Signatura: Roučka
13 x 9 cm
Signatura: Valter K.
13,5 x 9 cm
Signatura: Valter K.