vtlačovaný reliéf
34 x 35 cm
Signatura: Olbram Zoubek
reliéfní tisk
34 x 24,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
vtlačovaný rliéf
34 x 34 cm
Signatura: Olbram Zoubek
slepotisk 98/100
20,5 x 14 cm
Signatura: Olbram Zoubek
1933-35
26 x 36 cm
Signatura: v tisku Josef Čapek 1933-5
a
1934-35
26 x 34,5 cm
Signatura: v tisku Josef Čapek 1934-35
1922-25
26,5 x 34 cm
Signatura: v tisku Josef Čapek 1922-5
kvaš, tuš, akvarel
45,5 x 39 cm
Signatura: Jan Dědina
1916
verni mou
36 x 40,5 cm
Signatura: Š. T. F. 1916
kolorovaná kresba tuší
13 x 10,5 cm
olej, lepenka
19,5 x 28,5 cm
Signatura: Ed. Světlík
olej na sololitu
48 x 38,5 cm
Signatura: nenalezena
olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: Mejvald 86
40 x 57 cm
Signatura: K. Oberthor
olej na ultrafánu
20 x 16,5 cm
Signatura: na rubu Alois Mikulka 1975
tempera
24,5 x 37,5 cm
Signatura: Vilém Plocek 1979
28 x 23 cm
Signatura: Král 25
11 x 8 cm
Signatura: Sklenář 46
kresba perem a pastelem
19,5 x 11,7 cm
Signatura: Sklenář
koláž
22,5 x 19 cm
Signatura: Horníček
kresba pastelem
12,5 x 16,5 cm
Signatura: Salcman 49
kresba pastelem
27 x 15 cm
Signatura: monogram FH 67
41,5 x 59 cm
Signatura: Paštéka