lept 77/100
10 x 7 cm
Signatura: Dudek 92
litografie
13,5 x 19 cm
Signatura: Emil Kotrba 1970
9,5 x 7 cm
Signatura: Jiří Jelínek 1980
16 x 12 cm
Signatura: F. Kobliha
8,5 x 5,5 cm
Signatura: F. Kobliha
11,5 x 9,5 cm
Signatura: F. Kobliha
kresba perem
18,5 x 8 cm
Signatura: Kobylka
7,5 x 11,5 cm
Signatura: V. Komárek
7,5 x 12 cm
Signatura: V. Komárek
litografie
11,5 x 7,5 cm
Signatura: V. Komárek
barevná litografie
17 x 7,5 cm
Signatura: K. Oberthor 70
barevná litografie
16 x 8 cm
Signatura: K. Oberthor
7 x 5 cm
Signatura: Zd. Mézl
ocelorytina
6 x 4,5 cm
Signatura: J. Mráček
ocelorytina
6 x 4,5 cm
Signatura: J. Mráček
12 x 8,5 cm
Signatura: Liesler
12,5 x 9,5 cm
lept s akvarelem
8 x 5 cm
Signatura: L. Kuklík 1987
ocelorytina
6,5 x 5 cm
Signatura: J. Schmidt
dřevoryt kolorovaný akvarelem
11,5 x 13 cm
Signatura: nečitelně
barevná litografie 144/200
20 x 9,5 cm
Signatura: K. Oberthor
1918
10,5 x 12,5 cm
Signatura: Jan Paroubek 1918
barevný linoryt
10 x 14,5 cm
Signatura: Petr Šmaha
lept 52/60
20,5 x 12 cm
Signatura: nečitelně