olej, lepenka
24 x 30 cm
Signatura: sign. PD Rom Havelka 1927
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1903
olej, lepenka
25 x 34 cm
Signatura: sign. PD J. Král 1903
olej, karton
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: sign. LD Radimský
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
67 x 96 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olej, malířská lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Cyr. Jančálek
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, malířská lepenka
36 x 50 cm
Signatura: sign. LD Cína Jelínek 29
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, karton, sololit
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Jelínek
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
52,5 x 70 cm
Signatura: sign. PD Alois Moravec 43
olej, plátno
50 x 63,5 cm
Signatura: sign. PD Veno Veselý 1928
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1905
bronzová plastika (pozdější odlitek)
v. 82 cm
Signatura: sign. J. Štursa
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kolem r. 1918 - 20
kresba tužkou, běloba, papír
34 x 24 cm
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
1914
akvarel, karton
35 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský 914
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
konec 70.let 19. století
olej, plátno
33 x 25 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
přelom 19. a 20. století
olej, plátno
150 x 117 cm
Signatura: sign. PD Ferd. Leeke, Meran
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
cca 1920
akvarel, kvaš, karton
88 x 60 cm
Signatura: sign. PD Buchta
kol. r. 1860
kvaš, karton, dřevo
30 x 39 cm
Signatura: sign. LD F. Duchoslav
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1922
barevný lept s akvatintou
22 x 30 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, LD v tisku PV, tužkou 22
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, překližka
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD Jančálek
1935 - 40
olej, plátno
48 x 55 cm
Signatura: sign. PD Bedř. Peroutka
kol. r. 1940
olej, plátno
75 x 64 cm
Signatura: sign. PD Strážnický
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
dřevěná plastika
v. 55 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kolem r. 1915
olej, lepenka
31 x 24 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
38 x 54,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 47
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |