tuš, akvarel, papír
40 x 29 cm
Signatura: J. Šerých 84
akvarel
36,5 x 46 cm
Signatura: A. Moravec
barevná suchá jehla 6/16
15,8 x 12 cm
Signatura: Ota Janeček 1942
40. léta
lept I. stav 6/6
35 x 24 cm
Signatura: Istler
suchá jehla 17/60
43 x 30 cm
Signatura: Naděžda Plíšková 1968
olej, lepenka
34 x 49 cm
Signatura: Moravec
kvaš
105,5 x 72 cm
Signatura: Načeradský
bronzová plaketa
49 x 38 cm
Signatura: Kodet Em.
olej, plátno
49,5 x 56 cm
Signatura: F. Max
litografie
21 x 15,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie, dřevoryt, lept
7,5 x 4,5 cm
Signatura: Karel Müller
barevná litografie
14 x 7,5 cm
Signatura: Jiří Bouda
barevná litografie
10,5 x 8,3 cm
Signatura: K. Beneš
dobový hlubotisk
19,5 x 17 cm
Signatura: Kupka v tisku
dobový hlubotisk
20 x 17,5 cm
Signatura: Kupka v tisku
23 x 13 cm
Signatura: nesignováno
23 x 16 cm
Signatura: Toyen 35
23 x 16 cm
Signatura: nesignováno
16,5 x 11,5 cm
Signatura: FM
16,5 x 11,5 cm
Signatura: FM
16 x 11 cm
Signatura: FM
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: CB
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: CB
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: CB