rytina
15,2 x 9,7 cm
Signatura: v tisku Clemens Koht
rytina
18,5 x 12,5 cm
Signatura: v tisku Chris. Frid. Lottes
1778
rytina
12,3 x 7,1 cm
Signatura: značeno v tisku Mansfeld
1.pol.18.s
rytina
18 x 12,5 cm
1.pol.18.s
rytina
21 x 16,8 cm
1.pol.18.s
rytina
17,5 x 13,6 cm
Signatura: v tisku Müller
rytina
13 x 7 cm
Signatura: značeno Heraclius
rytina
13 x 7 cm
Signatura: značeno v tisku
rytina
11 x 7,3 cm
Signatura: v tisku Birckhart
kolorovaná rytina na pergamenu
8,8 x 5,8 cm
Signatura: v tisku Cornelis de Bondt
rytina
13 x 6,8 cm
Signatura: v tisku Birckhart
32 x 38 cm
Signatura: Ant. Hudeček
originální fotografie
8,5 x 8,3 cm
Signatura: autorským razítkem Foto Sudek
originální fotografie
8 x 12,7 cm
Signatura: autorské razítko Foto Sudek
kresba rudkou
36,5 x 13 cm
Signatura: Emil Kotrba 1958
serigrafie 40/200
25 x 20 cm
Signatura: V. Janoušková 97
25 x 18 cm
Signatura: nesignováno
25,5 x 18 cm
Signatura: nesignováno
25 x 18 cm
Signatura: nesignováno
50. léta
akvarel
21 x 15 cm
Signatura: Zdeněk Přibyl
16 x 19 cm
Signatura: T. F. Šimon
15,8 x 11,2 cm
Signatura: F. K.
15,8 x 11,2 cm
Signatura: F. K.
15,8 x 11,2 cm
Signatura: F. K.