pastel, papír
70 x 100 cm
Signatura: Placht 1999
koláž
22,5 x 18 cm
Signatura: Horníček
2.pol.19.s
olej, lepenka
25 x 38 cm
Signatura: nesignováno
21 x 27 cm
Signatura: nesignováno
20 x 25 cm
Signatura: nesignováno
28 x 19 cm
Signatura: M. Troup
28 x 19 cm
Signatura: M. Troup
29 x 19 cm
Signatura: M. Troup
27 x 19 cm
Signatura: M. Troup
19. st
originální barevný lept
23,5 x 19 cm
Signatura: nečitelně
sítotisk
22 x 16 cm
Signatura: Kábrt 88
tuš, akvarel
15 x 21,5 cm
Signatura: P. Bílek
50. léta
24 x 20 cm
Signatura: v tisku Jean Effel
50. léta
24 x 20 cm
Signatura: v tisku Jeaqn Effel
50. léta
23,5 x 20 cm
Signatura: v tisku Jean Effel
50. léta
24 x 20 cm
Signatura: v tisku Jean Effel
kolorovaná rytina
15 x 9 cm
Signatura: v tisku Balzer
1906
16,5 x 19,5 cm
Signatura: Kubišta 1906
ocelorytina
18,5 x 13,5 cm
Signatura: v tisku Christ. Frid. Lottes
23 x 17 cm
Signatura: Konůpek
rytina
17 x 12 cm
Signatura: Glanz
1912-15
17 x 10 cm
Signatura: nesignováno
20 x 14 cm
Signatura: v tisku J. S.
barevná suchá jehla
23 x 19 cm
Signatura: R. Brunn