2002
suchá jehla 71/170
20 x 14 cm
Signatura: Karel Chaba 02
lept 181/200
17 x 11,5 cm
Signatura: Istler 98
mrazovka
8 x 8 cm
Signatura: Č. J. 95
litografie
10,5 x 15 cm
Signatura: Kamil Lhoták 80
13 x 8,5 cm
Signatura: Ota Janeček
16 x 10,5 cm
Signatura: Ota Janeček
grafický list
21,5 x 15 cm
Signatura: Ota Janeček
barevná litografie
48 x 37 cm
Signatura: A. Born
barevná litografie
33 x 45 cm
Signatura: V. Beneš
60. léta
frotáž
58 x 40,5 cm
Signatura: Kratina
54 x 40 cm
Signatura: V. Malý
litografie
35,5 x 51,5 cm
Signatura: v tisku Marc Chagall
barevná litografie
31 x 40 cm
Signatura: V. Beneš
kresba tuší, akvarel
29 x 21 cm
Signatura: MR
tuš, akvarel
12,5 x 7,5 cm
Signatura: AP
akverel, karton
29,5 x 19 cm
Signatura: Z. Burian
26 x 30,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1930
originální litografie
25 x 42 cm
Signatura: J. Peca
litografie
17 x 24,5 cm
Signatura: M. Švabinský
24 x 11 cm
Signatura: Ota Janeček
litografie
37 x 25 cm
Signatura: M. Rittstein 91
1898
olej na kartonu
22,5 x 18,5 cm
Signatura: T. F. Šimon 1898
1954
29 x 38 cm
Signatura: M. Nový 54
kresba tuší, akvarel
15,5 x 12 cm
Signatura: vrypem MR