tempera, lepenka
22 x 31 cm
Signatura: PD Schneiderka
16 x 10,5 cm
zlacený reliéfní otisk
19,5 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
1911
akvarel, karton
33 x 27 cm
Signatura: LD Jambor Pernštýn 1911
zlacený reliéfní otisk
19,5 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
olej, malířská lepenka
33 x 34 cm
Signatura: PD K. Jílek 64
7 x 4,5 cm
Signatura: Jan Bauch
mědirytina
8 x 5,5 cm
Signatura: KS v tisku
akvarel, karton
34 x 23,5 cm
Signatura: LD C Bouda 1983
16 x 12 cm
lept 76/80
12 x 9,5 cm
Signatura: Blabolilová
14,5 x 11 cm
Signatura: M. Švabinský
konec 30. let 20. století
kresba tuší, papír
34 x 25 cm
barevný lept 87/100
16 x 10 cm
Signatura: Igor Benca 1990
17,5 x 11 cm
Signatura: Konůpek
olej, malířská lepenka
36,5 x 27 cm
Signatura: PD K. Jílek 63
13 x 10,5 cm
Signatura: Konůpek
2. pol. 19. století
olej, plátno
28,5 x 43 cm
Signatura: PD R. Kraus
10 x 16 cm
Signatura: Kpk
ocelorytina
11 x 13 cm
Signatura: Herčík
oceloritina
6,5 x 5 cm
Signatura: Herčík
kresba tužkou, papír
28,5 x 40,5 cm
Signatura: PD Radošín Jílek 60
14 x 10 cm
9 x 6 cm