olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: O. Bubeníček 29
olej, lepenka
60 x 85 cm
Signatura: O. Blažíček
plastika, olovo
v. 41 cm
Signatura: Olbram Zoubek 1967, 5 odlitků
22 x 11 cm
Signatura: F. K.
16,5 x 10,8 cm
kamenorytina, litografie
26 x 19 cm
Signatura: C. B.
11 x 41 cm
Signatura: A. Born
11 x 42 cm
Signatura: A. Born
půvoní lept
11,8 x 15,8 cm
Signatura: nesignováno
12,8 x 8,3 cm
Signatura: V Komárek
15,5 x 23,5 cm
Signatura: Freiwillig
litografie
16 x 16 cm
Signatura: Medek 67
2003
lept 52/100
20,5 x 14,8 cm
Signatura: Jan Kavan MMIII
19,5 x 15 cm
Signatura: Freiwillig
2003
lept 52/100
20,5 x 14,7 cm
Signatura: Jan Kavan MMIII
2002
lept 54/100
15 x 20,5 cm
Signatura: M. Blabolilová 02
2002
lept 54/100
15 x 20,5 cm
Signatura: M. Blabolilová 02
suchá jehla, autorský tisk
14,7 x 12,7 cm
Signatura: F. Burant 1993
suchá jehla 56/80
17,5 x 13 cm
Signatura: F. Burant 1982
16,5 x 12 cm
Signatura: E. Tomanová
suchá jehla 36/100
20 x 14,5 cm
Signatura: K. Šafář
suchá jehla 36/100
20 x 14,5 cm
Signatura: K. Šafář
21 x 15,8 cm
Signatura: L. Jandová
21 x 15 cm
Signatura: L. Jandová